TCR2LF12,LM(CT
Toshiba Semiconductor and StorageToshiba Semiconductor and Storage
TCR2LF12,LM(CT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TCR2LF12,LM(CT
Proizvajalec / znamka: Toshiba Semiconductor and Storage
Opis izdelka IC REG LINEAR 1.2V 200MA SMV
Podatkovni listi: TCR2LF12,LM(CT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TCR2LF12,LM(CT
Številka dela TCR2LF12,LM(CT Proizvajalec Toshiba Semiconductor and Storage
Opis IC REG LINEAR 1.2V 200MA SMV Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1492500 pcs Podatkovni list TCR2LF12,LM(CT.pdf
Voltage Dropout (Max) 1.25V @ 150mA Voltage - Output (Min / Fixed) 1.2V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Paket naprave za dobavitelja SMV Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SC-74A, SOT-753 PSRR -
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena TCR2LF12,LM(CB
TCR2LF12LM(CT
TCR2LF12LM(CTTR
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TJ)
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.2V 200mA SMV
Trenutni - Quiescent (Iq) 2µA Trenutni - izhod 200mA