TCR2LN21,LF
Toshiba Semiconductor and StorageToshiba Semiconductor and Storage
Toshiba Semiconductor and Storage
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TCR2LN21,LF
Proizvajalec / znamka: Toshiba Semiconductor and Storage
Opis izdelka IC REG LINEAR 2.1V 200MA 4SDFN
Podatkovni listi: TCR2LN21,LF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
30000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TCR2LN21,LF
Številka dela TCR2LN21,LF Proizvajalec Toshiba Semiconductor and Storage
Opis IC REG LINEAR 2.1V 200MA 4SDFN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 820620 pcs Podatkovni list TCR2LN21,LF.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.54V @ 150mA Voltage - Output (Min / Fixed) 2.1V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Paket naprave za dobavitelja 4-SDFN (0.8x0.8) Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-XFDFN Exposed Pad PSRR -
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena TCR2LN21,LF(S
TCR2LN21LFTR
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TJ)
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.1V 200mA 4-SDFN (0.8x0.8)
Trenutni - Quiescent (Iq) 2µA Trenutni - izhod 200mA