TCR3DM36,LF
Toshiba Semiconductor and StorageToshiba Semiconductor and Storage
TCR3DM36,LF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TCR3DM36,LF
Proizvajalec / znamka: Toshiba Semiconductor and Storage
Opis izdelka IC REG LINEAR 3.6V 300MA 4DFN
Podatkovni listi: 1.TCR3DM36,LF.pdf2.TCR3DM36,LF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TCR3DM36,LF
Številka dela TCR3DM36,LF Proizvajalec Toshiba Semiconductor and Storage
Opis IC REG LINEAR 3.6V 300MA 4DFN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 745353 pcs Podatkovni list 1.TCR3DM36,LF.pdf2.TCR3DM36,LF.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.2V @ 300mA Voltage - Output (Min / Fixed) 3.6V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Paket naprave za dobavitelja 4-DFN (1x1) Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-UDFN Exposed Pad PSRR 70dB (1kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena TCR3DM36,LF(S
TCR3DM36LFTR
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.6V 300mA 4-DFN (1x1)
Tok - Supply (Max) 78µA Trenutni - Quiescent (Iq) 65µA
Trenutni - izhod 300mA Nadzorne funkcije Enable