TCR3UG28A,LF
Toshiba Semiconductor and StorageToshiba Semiconductor and Storage
TCR3UG28A,LF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TCR3UG28A,LF
Proizvajalec / znamka: Toshiba Semiconductor and Storage
Opis izdelka IC REG LIN 2.8V 300MA 4WCSP-F
Podatkovni listi: TCR3UG28A,LF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TCR3UG28A,LF
Številka dela TCR3UG28A,LF Proizvajalec Toshiba Semiconductor and Storage
Opis IC REG LIN 2.8V 300MA 4WCSP-F Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 573212 pcs Podatkovni list TCR3UG28A,LF.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.327V @ 300mA Voltage - Output (Min / Fixed) 2.8V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Paket naprave za dobavitelja 4-WCSP-F (0.65x0.65) Serija -
Zaščitne lastnosti Inrush Current, Over Current, Thermal Shutdown Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-XFBGA, WLCSP PSRR 70dB (1kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena TCR3UG28A,LF(S
TCR3UG28ALF
TCR3UG28ALF(S
TCR3UG28ALFTR
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TJ)
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC 1 Output 300mA 4-WCSP-F (0.65x0.65)
Trenutni - Quiescent (Iq) 680nA Trenutni - izhod 300mA