TK3R1P04PL,RQ
Toshiba Semiconductor and StorageToshiba Semiconductor and Storage
TK3R1P04PL,RQ Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TK3R1P04PL,RQ
Proizvajalec / znamka: Toshiba Semiconductor and Storage
Opis izdelka MOSFET N-CHANNEL 40V 58A DPAK
Podatkovni listi: TK3R1P04PL,RQ.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TK3R1P04PL,RQ
Številka dela TK3R1P04PL,RQ Proizvajalec Toshiba Semiconductor and Storage
Opis MOSFET N-CHANNEL 40V 58A DPAK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 107560 pcs Podatkovni list TK3R1P04PL,RQ.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.4V @ 500µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja DPAK
Serija U-MOSIX-H Rds On (Max) @ Id, Vgs 3.1 mOhm @ 29A, 10V
Odmik moči (maks.) 87W (Tc) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Druga imena TK3R1P04PL,RQ(S2
TK3R1P04PL,RQTR
TK3R1P04PLRQ
TK3R1P04PLRQ(S2
TK3R1P04PLRQTR
delovna temperatura 175°C Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 4670pF @ 20V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 60nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 4.5V, 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 40V
natančen opis N-Channel 40V 58A (Tc) 87W (Tc) Surface Mount DPAK Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 58A (Tc)