ABU125-540
Triad MagneticsTriad Magnetics
ABU125-540 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ABU125-540
Proizvajalec / znamka: Triad Magnetics
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 54V 87W
Podatkovni listi: ABU125-540.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ABU125-540
Številka dela ABU125-540 Proizvajalec Triad Magnetics
Opis AC/DC CONVERTER 54V 87W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2624 pcs Podatkovni list ABU125-540.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 54V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 5.00" L x 3.00" W x 1.05" H (127.0mm x 76.2mm x 26.7mm)
Serija ABU125 Moč (Watts) 87W
Druga imena 237-2151
ABU125-540-ND
delovna temperatura -40°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Minimalna obremenitev je obvezna -
Lastnosti Adjustable Output, DC Input Capable, PFC, Universal Input Učinkovitost 88%
natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 54V 1.6A 90 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 1.6A