AX1005-102K
Triad MagneticsTriad Magnetics
AX1005-102K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AX1005-102K
Proizvajalec / znamka: Triad Magnetics
Opis izdelka FIXED IND 1MH 220MA 3.2 OHM SMD
Podatkovni listi: AX1005-102K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
600 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AX1005-102K
Številka dela AX1005-102K Proizvajalec Triad Magnetics
Opis FIXED IND 1MH 220MA 3.2 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 97525 pcs Podatkovni list AX1005-102K.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.500" L x 0.394" W (12.70mm x 10.00mm)
Ščitenje Shielded Serija AX1005
Ocene - Q @ Frek 70 @ 100kHz
Pakiranje Bulk Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 1mH Višina - sedež (maks.) 0.193" (4.90mm)
Frekvenca - Samozadostna 2MHz natančen opis 1mH Shielded Wirewound Inductor 220mA 3.2 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 3.2 Ohm Max Trenutna ocena 220mA