AX97-30151
Triad MagneticsTriad Magnetics
AX97-30151 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AX97-30151
Proizvajalec / znamka: Triad Magnetics
Opis izdelka FIXED IND 150UH 1.2A 440 MOHM
Podatkovni listi: AX97-30151.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AX97-30151
Številka dela AX97-30151 Proizvajalec Triad Magnetics
Opis FIXED IND 150UH 1.2A 440 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 51029 pcs Podatkovni list AX97-30151.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.530" L x 0.370" W (13.46mm x 9.40mm)
Ščitenje Unshielded Serija AX97
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura - Tip montaže Surface Mount
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 150µH Višina - sedež (maks.) 0.232" (5.90mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 150µH Unshielded Wirewound Inductor 1.2A 440 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 440 mOhm Max Trenutna ocena 1.2A