AX97-303R3
Triad MagneticsTriad Magnetics
AX97-303R3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AX97-303R3
Proizvajalec / znamka: Triad Magnetics
Opis izdelka FIXED IND 3.3UH 6.6A 20 MOHM SMD
Podatkovni listi: AX97-303R3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
350 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AX97-303R3
Številka dela AX97-303R3 Proizvajalec Triad Magnetics
Opis FIXED IND 3.3UH 6.6A 20 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 54753 pcs Podatkovni list AX97-303R3.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.530" L x 0.370" W (13.46mm x 9.40mm)
Ščitenje Unshielded Serija AX97
Ocene - Q @ Frek -
Paket / primer Nonstandard delovna temperatura -
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Ferrite
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 3.3µH
Višina - sedež (maks.) 0.232" (5.90mm) Frekvenca - Samozadostna -
Lastnosti - natančen opis 3.3µH Unshielded Wirewound Inductor 6.6A 20 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 20 mOhm Max Trenutna ocena 6.6A