CMF16-104450-B
Triad MagneticsTriad Magnetics
CMF16-104450-B Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CMF16-104450-B
Proizvajalec / znamka: Triad Magnetics
Opis izdelka CMC 100MH 450MA 2LN TH
Podatkovni listi: 1.CMF16-104450-B.pdf2.CMF16-104450-B.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CMF16-104450-B
Številka dela CMF16-104450-B Proizvajalec Triad Magnetics
Opis CMC 100MH 450MA 2LN TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 89626 pcs Podatkovni list 1.CMF16-104450-B.pdf2.CMF16-104450-B.pdf
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC 300V
Velikost / dimenzija 0.965" L x 0.571" W (24.50mm x 14.50mm) Serija CMF
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Vertical, 4 PC Pin Druga imena 237-2271
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Število linij 2
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Induktivnost @ Frekvenca 100mH @ 10kHz Višina (maks.) 0.531" (13.50mm)
Vrsta filtra Power Line Lastnosti -
natančen opis 100mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 450mA DCR 3.22 Ohm DC Resistance (DCR) (Max) 3.22 Ohm
Trenutna ocena (maks.) 450mA Odobritve -