FP20-300-B
Triad MagneticsTriad Magnetics
FP20-300-B Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FP20-300-B
Proizvajalec / znamka: Triad Magnetics
Opis izdelka XFRMR LAMINATED 6VA THRU HOLE
Podatkovni listi: FP20-300-B.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
72 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FP20-300-B
Številka dela FP20-300-B Proizvajalec Triad Magnetics
Opis XFRMR LAMINATED 6VA THRU HOLE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 12278 pcs Podatkovni list FP20-300-B.pdf
Utež 0.438 lb (198.67g) Napetost - sekundarna (polna obremenitev) Parallel 10V, Series 20V
Napetost - primarna 115V, 230V Napetost - izolacija 2000Vrms
Tip Laminated Core Sklop zaključka PC Pin
Velikost / dimenzija 47.63mm L x 39.67mm W Serija Flat Pack™
Sekundarno navijanje (s) Dual Primarno navijanje (i) Dual
Moč - maks 6 VA Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 22.22mm
Tok - izhod (maks.) Parallel 600mA, Series 300mA Center Tapnite No