FS20-1000
Triad MagneticsTriad Magnetics
FS20-1000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FS20-1000
Proizvajalec / znamka: Triad Magnetics
Opis izdelka PC MOUNT POWER TRANSFORMER
Podatkovni listi: FS20-1000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FS20-1000
Številka dela FS20-1000 Proizvajalec Triad Magnetics
Opis PC MOUNT POWER TRANSFORMER Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7469 pcs Podatkovni list FS20-1000.pdf
Utež 0.8 lb (362.87g) Napetost - sekundarna (polna obremenitev) Parallel 10V, Series 20V
Napetost - primarna 115V, 230V Napetost - izolacija 2500Vrms
Tip Laminated Core Sklop zaključka PC Pin
Velikost / dimenzija 57.15mm L x 47.63mm W Serija -
Sekundarno navijanje (s) Dual Primarno navijanje (i) Dual
Moč - maks 20 VA Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 36.50mm
Tok - izhod (maks.) Parallel 2A, Series 1A Center Tapnite No