FS28-040-C2
Triad MagneticsTriad Magnetics
FS28-040-C2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FS28-040-C2
Proizvajalec / znamka: Triad Magnetics
Opis izdelka XFRMR LAMINATED 1.1VA THRU HOLE
Podatkovni listi: FS28-040-C2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
200 pcs
400 pcs
600 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FS28-040-C2
Številka dela FS28-040-C2 Proizvajalec Triad Magnetics
Opis XFRMR LAMINATED 1.1VA THRU HOLE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 39627 pcs Podatkovni list FS28-040-C2.pdf
Utež 0.17 lb (77.11g) Napetost - sekundarna (polna obremenitev) Parallel 14V, Series 28V
Napetost - primarna 115V, 230V Napetost - izolacija 4200Vrms
Tip Laminated Core Sklop zaključka PC Pin
Velikost / dimenzija 34.93mm L x 28.58mm W Serija Split Pack™, Class 2/3, FS
Sekundarno navijanje (s) Dual Primarno navijanje (i) Dual
Moč - maks 1.1 VA Druga imena 237-1573
FS28-040-C2-B
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 23.80mm Tok - izhod (maks.) Parallel 80mA, Series 40mA