FS36-1000-C2
Triad MagneticsTriad Magnetics
FS36-1000-C2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FS36-1000-C2
Proizvajalec / znamka: Triad Magnetics
Opis izdelka XFRMR LAMINATED 36VA THRU HOLE
Podatkovni listi: FS36-1000-C2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
32 pcs
64 pcs
128 pcs
256 pcs
512 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FS36-1000-C2
Številka dela FS36-1000-C2 Proizvajalec Triad Magnetics
Opis XFRMR LAMINATED 36VA THRU HOLE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9179 pcs Podatkovni list FS36-1000-C2.pdf
Utež 1.1 lbs (499g) Napetost - sekundarna (polna obremenitev) Parallel 18V, Series 36V
Napetost - primarna 115V, 230V Napetost - izolacija 4200Vrms
Tip Laminated Core Sklop zaključka PC Pin
Velikost / dimenzija 66.68mm L x 55.55mm W Serija Split Pack™, Class 2/3, FS
Sekundarno navijanje (s) Dual Primarno navijanje (i) Dual
Moč - maks 36 VA Druga imena 237-1493
FS36-1000-C2-B
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 39.67mm Tok - izhod (maks.) Parallel 2A, Series 1A