VPL24-2000
Triad MagneticsTriad Magnetics
VPL24-2000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VPL24-2000
Proizvajalec / znamka: Triad Magnetics
Opis izdelka XFRMR PWR 24V 2.083A CHASSIS
Podatkovni listi: VPL24-2000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VPL24-2000
Številka dela VPL24-2000 Proizvajalec Triad Magnetics
Opis XFRMR PWR 24V 2.083A CHASSIS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7717 pcs Podatkovni list VPL24-2000.pdf
Utež 2.3 lbs (1kg) Napetost - sekundarna (polna obremenitev) 24V
Napetost - primarna 115V, 230V Napetost - izolacija 3500Vrms
Tip Laminated Core Sklop zaključka Wire Leads
Velikost / dimenzija 57.15mm L x 101.6mm W Serija Chassis Mount: World Series™
Sekundarno navijanje (s) Dual Primarno navijanje (i) Dual
Moč - maks 50.0 VA Druga imena 237-1649
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 65.09mm Tok - izhod (maks.) 2.083A