VPM36-1390
Triad MagneticsTriad Magnetics
VPM36-1390 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VPM36-1390
Proizvajalec / znamka: Triad Magnetics
Opis izdelka XFRMR 50VA MED GRADE CHASS MNT
Podatkovni listi: VPM36-1390.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VPM36-1390
Številka dela VPM36-1390 Proizvajalec Triad Magnetics
Opis XFRMR 50VA MED GRADE CHASS MNT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2538 pcs Podatkovni list VPM36-1390.pdf
Utež 1.1 lbs (499g) Napetost - sekundarna (polna obremenitev) Parallel 18V, Series 36V
Napetost - primarna 100V, 120V, 220V, 240V Napetost - izolacija 4000Vrms
Tip Toroidal Sklop zaključka Wire Leads
Velikost / dimenzija 92.00mm Dia Serija Toroidal Medical, VPM
Sekundarno navijanje (s) Dual Primarno navijanje (i) Dual, Multiple Taps
Moč - maks 50 VA Druga imena 237-2034
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 38.00mm Tok - izhod (maks.) Parallel 2.78A, Series 1.39A