VPP10-5600
Triad MagneticsTriad Magnetics
VPP10-5600 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VPP10-5600
Proizvajalec / znamka: Triad Magnetics
Opis izdelka XFRMR LAMINATED 56VA THRU HOLE
Podatkovni listi: VPP10-5600.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VPP10-5600
Številka dela VPP10-5600 Proizvajalec Triad Magnetics
Opis XFRMR LAMINATED 56VA THRU HOLE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8448 pcs Podatkovni list VPP10-5600.pdf
Utež 1.7 lbs (771.1g) Napetost - sekundarna (polna obremenitev) Parallel 5V, Series 10V
Napetost - primarna 115V, 230V Napetost - izolacija 4000Vrms
Tip Laminated Core Sklop zaključka PC Pin
Velikost / dimenzija 76.20mm L x 63.50mm W Serija PC Mount: World Series™
Sekundarno navijanje (s) Dual Primarno navijanje (i) Dual
Moč - maks 56 VA Druga imena 10501
VPP105600
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Višina - sedež (maks.) 46.02mm Tok - izhod (maks.) Parallel 11.2A, Series 5.6A