VPP24-210
Triad MagneticsTriad Magnetics
VPP24-210 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VPP24-210
Proizvajalec / znamka: Triad Magnetics
Opis izdelka XFRMR LAMINATED 5VA THRU HOLE
Podatkovni listi: VPP24-210.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VPP24-210
Številka dela VPP24-210 Proizvajalec Triad Magnetics
Opis XFRMR LAMINATED 5VA THRU HOLE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 23639 pcs Podatkovni list VPP24-210.pdf
Utež 0.37 lb (167.83g) Napetost - sekundarna (polna obremenitev) Parallel 12V, Series 24V
Napetost - primarna 115V, 230V Napetost - izolacija 4000Vrms
Tip Laminated Core Sklop zaključka PC Pin
Velikost / dimenzija 41.28mm L x 33.32mm W Serija PC Mount: World Series™
Sekundarno navijanje (s) Dual Primarno navijanje (i) Dual
Moč - maks 5 VA Druga imena 10498
VPP24210
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 34.93mm Tok - izhod (maks.) Parallel 420mA, Series 210mA