VPS10-2500-B
Triad MagneticsTriad Magnetics
VPS10-2500-B Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VPS10-2500-B
Proizvajalec / znamka: Triad Magnetics
Opis izdelka XFRMR LAMINATED 25VA CHAS MOUNT
Podatkovni listi: VPS10-2500-B.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
8 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VPS10-2500-B
Številka dela VPS10-2500-B Proizvajalec Triad Magnetics
Opis XFRMR LAMINATED 25VA CHAS MOUNT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7707 pcs Podatkovni list VPS10-2500-B.pdf
Utež 1.3 lbs (589.7g) Napetost - sekundarna (polna obremenitev) Parallel 5V, Series 10V
Napetost - primarna 115V, 230V Napetost - izolacija 4000Vrms
Tip Laminated Core Sklop zaključka Solder, Quick Connect
Velikost / dimenzija 50.80mm L x 49.28mm W Serija Chassis Mount: World Series™
Sekundarno navijanje (s) Dual Primarno navijanje (i) Dual
Moč - maks 25 VA Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 58.67mm
Tok - izhod (maks.) Parallel 5A, Series 2.5A Center Tapnite No