VPS20-6500-B
Triad MagneticsTriad Magnetics
VPS20-6500-B Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VPS20-6500-B
Proizvajalec / znamka: Triad Magnetics
Opis izdelka XFRMR LAMINATED 130VA CHAS MOUNT
Podatkovni listi: VPS20-6500-B.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
8 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VPS20-6500-B
Številka dela VPS20-6500-B Proizvajalec Triad Magnetics
Opis XFRMR LAMINATED 130VA CHAS MOUNT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3850 pcs Podatkovni list VPS20-6500-B.pdf
Utež 4.1 lbs (1.9kg) Napetost - sekundarna (polna obremenitev) Parallel 10V, Series 20V
Napetost - primarna 115V, 230V Napetost - izolacija 4000Vrms
Tip Laminated Core Sklop zaključka Solder, Quick Connect
Velikost / dimenzija 71.37mm L x 68.33mm W Serija Chassis Mount: World Series™
Sekundarno navijanje (s) Dual Primarno navijanje (i) Dual
Moč - maks 130 VA Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 85.85mm
Tok - izhod (maks.) Parallel 13A, Series 6.5A Center Tapnite No
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
VPS201
VPS201
Proizvajalci: Fluke Electronics
Opis: VOLT 100:1 PROBE SET 200MHZ 1.2M