VPS28-1500
Triad MagneticsTriad Magnetics
VPS28-1500 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VPS28-1500
Proizvajalec / znamka: Triad Magnetics
Opis izdelka XFRMR LAMINATED 43VA CHAS MOUNT
Podatkovni listi: VPS28-1500.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VPS28-1500
Številka dela VPS28-1500 Proizvajalec Triad Magnetics
Opis XFRMR LAMINATED 43VA CHAS MOUNT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8500 pcs Podatkovni list VPS28-1500.pdf
Utež 1.6 lbs (725.7g) Napetost - sekundarna (polna obremenitev) Parallel 14V, Series 28V
Napetost - primarna 115V, 230V Napetost - izolacija 4000Vrms
Tip Laminated Core Sklop zaključka Solder, Quick Connect
Velikost / dimenzija 58.67mm L x 50.80mm W Serija Chassis Mount: World Series™
Sekundarno navijanje (s) Dual Primarno navijanje (i) Dual
Moč - maks 43 VA Druga imena 237-1279
VPS281500
Tip montaže Chassis Mount Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 68.33mm
Tok - izhod (maks.) Parallel 3A, Series 1.5A Center Tapnite No