VPT48-5200
Triad MagneticsTriad Magnetics
VPT48-5200 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VPT48-5200
Proizvajalec / znamka: Triad Magnetics
Opis izdelka XFRMR TOROIDAL 250VA CHAS MOUNT
Podatkovni listi: VPT48-5200.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VPT48-5200
Številka dela VPT48-5200 Proizvajalec Triad Magnetics
Opis XFRMR TOROIDAL 250VA CHAS MOUNT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1799 pcs Podatkovni list VPT48-5200.pdf
Utež 4.9 lbs (2.2kg) Napetost - sekundarna (polna obremenitev) Parallel 24V, Series 48V
Napetost - primarna 115V, 230V Napetost - izolacija 4000Vrms
Tip Toroidal Sklop zaključka Wire Leads
Velikost / dimenzija 112.00mm Dia x 54.00mm W Serija Chassis Mount: World Series™
Sekundarno navijanje (s) Dual Primarno navijanje (i) Dual
Moč - maks 250 VA Druga imena 237-1355
VPT485200
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Tok - izhod (maks.) Parallel 10.4A, Series 5.2A