WAU12-200
Triad MagneticsTriad Magnetics
WAU12-200 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: WAU12-200
Proizvajalec / znamka: Triad Magnetics
Opis izdelka AC/AC WALL MNT ADAPTER 12V 200MA
Podatkovni listi: WAU12-200.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije WAU12-200
Številka dela WAU12-200 Proizvajalec Triad Magnetics
Opis AC/AC WALL MNT ADAPTER 12V 200MA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 16123 pcs Podatkovni list WAU12-200.pdf
Napetost - izhod 12VAC Napetost - Vhod 120VAC
Velikost / dimenzija 1.54" L x 1.69" W x 2.36" H (39.0mm x 43.0mm x 60.0mm) Serija WAU12
Področje uporabe North America Moč (Watts) 2W
Izhodni priključek Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm Druga imena 237-1880
delovna temperatura -10°C ~ 40°C Brez porabe energije 500mW (Max)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Proizvajalec Standardni čas vodenja 52 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa Fixed Blade
Vhodni priključek NEMA 1-15P Obrazec Wall Mount
Učinkovitost 80% natančen opis 12VAC 200mA AC/AC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Tok - izhod (maks.) 200mA Dolžina kabla 72" (1.83m)