WSX075-3200-13
Triad MagneticsTriad Magnetics
WSX075-3200-13 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: WSX075-3200-13
Proizvajalec / znamka: Triad Magnetics
Opis izdelka AC/DC WALL MNT ADAPTER 7.5V 24W
Podatkovni listi: WSX075-3200-13.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije WSX075-3200-13
Številka dela WSX075-3200-13 Proizvajalec Triad Magnetics
Opis AC/DC WALL MNT ADAPTER 7.5V 24W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6049 pcs Podatkovni list WSX075-3200-13.pdf
Utež - Napetost - izhod 7.5V
Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC Velikost / dimenzija 3.02" L x 1.87" W x 1.38" H (76.8mm x 47.5mm x 35.0mm)
Serija WSX Področje uporabe International
Moč (Watts) 24W Polarizacija Positive Center
Izhodni priključek Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm Druga imena 237-2156
delovna temperatura 0°C ~ 45°C Brez porabe energije 100mW (Max)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa Multi-Blade (Included)
Vhodni priključek Multi-Blade Obrazec Wall Mount
Učinkovitost Level VI natančen opis 7.5V 24W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Included) Input
Tok - izhod (maks.) 3.2A Dolžina kabla 60" (1.52m)