B020-U08-19-IP
Tripp LiteTripp Lite
B020-U08-19-IP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B020-U08-19-IP
Proizvajalec / znamka: Tripp Lite
Opis izdelka CONSOLE IP KVM SWITCH W/ 19" LCD
Podatkovni listi: B020-U08-19-IP.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 36 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 36 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B020-U08-19-IP
Številka dela B020-U08-19-IP Proizvajalec Tripp Lite
Opis CONSOLE IP KVM SWITCH W/ 19" LCD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 36 pcs Podatkovni list B020-U08-19-IP.pdf
Tip Network KVM Console (Includes LCD, Keyboard, Touchpad) Velikost 18.90" L x 27.00" W x 1.73" H (480.1mm x 685.8mm x 43.9mm)