P036-003-15A
Tripp LiteTripp Lite
P036-003-15A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: P036-003-15A
Proizvajalec / znamka: Tripp Lite
Opis izdelka CORD 14AWG IEC320-C20 TO C19 3'
Podatkovni listi: P036-003-15A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije P036-003-15A
Številka dela P036-003-15A Proizvajalec Tripp Lite
Opis CORD 14AWG IEC320-C20 TO C19 3' Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 10155 pcs Podatkovni list P036-003-15A.pdf
Žični merilnik 14 AWG Voltage Rating 250V
Style Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots) Ščitenje Unshielded
Serija - Druga imena P036-003-15A-ND
TL1556
delovna temperatura - Število vodnikov 3
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Proizvajalec Standardni čas vodenja 2 Weeks
Dolžina 3.00' (914.4mm) Lastnosti Strain Relief
natančen opis 3.00' (914.4mm) Power Cord Black IEC 320-C20 To IEC 320-C19 SJTW Trenutna ocena 15A