PDUBHV20
Tripp LiteTripp Lite
PDUBHV20 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PDUBHV20
Proizvajalec / znamka: Tripp Lite
Opis izdelka PDU DUAL SOURCE W/ HOT SWAP
Podatkovni listi: PDUBHV20.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 374 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 374 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PDUBHV20
Številka dela PDUBHV20 Proizvajalec Tripp Lite
Opis PDU DUAL SOURCE W/ HOT SWAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 374 pcs Podatkovni list PDUBHV20.pdf
Napetost - Vhod 230V Tip PDU (Power Distribution Unit)
Serija - Področje uporabe International
Zaščita pred preobremenitvijo - Tip montaže Rack, Horizontal
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Zaščitene medijske črte -
Stanovanjski material Steel Lastnosti -
Energija - Tok - maks 16A
Dolžina kabla 6' (1.83m) Konektor - izhod AC IEC 320-C13 (6), C19 (2)
Konektor - vhod AC IEC 320-C20 (2) Odobritve CE, CSA, UL
Napajalniki AC 8
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PDUB15
PDUB15
Proizvajalci: Tripp Lite
Opis: PDU DUAL HOT SWAP 100-127V 12A
Na zalogi: 492 pcs
Prenesi: PDUB15.pdf
RFQ
PDU620CT-13
PDU620CT-13
Proizvajalci: Diodes Incorporated
Opis: DIODE ARRAY GP 200V 3A POWERDI5
Na zalogi: 107395 pcs
Prenesi: PDU620CT-13.pdf
RFQ
PDUB30
PDUB30
Proizvajalci: Tripp Lite
Opis: PDU DUAL HOT SWAP 120V 30A
Na zalogi: 223 pcs
Prenesi: PDUB30.pdf
PDUH32HV
PDUH32HV
Opis: POWER OUTLET STRIPS
Na zalogi: 365 pcs
Prenesi: PDUH32HV.pdf
PDUH20HVL6
PDUH20HVL6
Opis: PDU BASIC 208V 240V 20A 2 C19
Na zalogi: 590 pcs
Prenesi: PDUH20HVL6.pdf
PDUB20
PDUB20
Opis: PDU HOT SWAP 100-127V 16A