PDUMH20HV
Tripp LiteTripp Lite
PDUMH20HV Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PDUMH20HV
Proizvajalec / znamka: Tripp Lite
Opis izdelka PDU METERED 200V 240V 20A 8 C13
Podatkovni listi: 1.PDUMH20HV.pdf2.PDUMH20HV.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 463 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 463 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PDUMH20HV
Številka dela PDUMH20HV Proizvajalec Tripp Lite
Opis PDU METERED 200V 240V 20A 8 C13 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 463 pcs Podatkovni list 1.PDUMH20HV.pdf2.PDUMH20HV.pdf
Napetost - Vhod 230V Tip PDU (Power Distribution Unit)
Serija - Področje uporabe North America
Zaščita pred preobremenitvijo - Tip montaže Rack, Horizontal
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Zaščitene medijske črte -
Stanovanjski material Steel Lastnosti Load Meter
Energija - Tok - maks 20A