PDUMNV30HVLX
Tripp LiteTripp Lite
Tripp Lite
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PDUMNV30HVLX
Proizvajalec / znamka: Tripp Lite
Opis izdelka PDU MONITORED 5/5.8KW 208/240V 2
Podatkovni listi: PDUMNV30HVLX.pdf
Stanje zalog 180 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 180 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PDUMNV30HVLX
Številka dela PDUMNV30HVLX Proizvajalec Tripp Lite
Opis PDU MONITORED 5/5.8KW 208/240V 2 Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 180 pcs Podatkovni list PDUMNV30HVLX.pdf
Utež 12 lbs (5.4kg) Napetost - Vhod 200V, 208V, 240V
Tip PDU (Power Distribution Unit) Serija -
Področje uporabe North America Zaščita pred preobremenitvijo Circuit Breaker(s)
Tip montaže Rack, Vertical Zaščitene medijske črte -
Stanovanjski material Metal Lastnosti Load Meter
Energija - Tok - maks 30A