PDUMV30HVNET
Tripp LiteTripp Lite
PDUMV30HVNET Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PDUMV30HVNET
Proizvajalec / znamka: Tripp Lite
Opis izdelka PDU SWITCHED 208V 240V 30A C13
Podatkovni listi: 1.PDUMV30HVNET.pdf2.PDUMV30HVNET.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 107 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 107 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PDUMV30HVNET
Številka dela PDUMV30HVNET Proizvajalec Tripp Lite
Opis PDU SWITCHED 208V 240V 30A C13 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 107 pcs Podatkovni list 1.PDUMV30HVNET.pdf2.PDUMV30HVNET.pdf
Napetost - Vhod 230V Tip PDU (Power Distribution Unit)
Serija - Področje uporabe North America
Zaščita pred preobremenitvijo Circuit Breaker(s) Tip montaže Rack, Vertical
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Zaščitene medijske črte -
Stanovanjski material - Lastnosti Load Meter
Energija - Tok - maks 30A
Dolžina kabla 10' (3.05m) Konektor - izhod AC IEC 320-C13 (20), C19 (4)
Konektor - vhod AC NEMA L6-30P Odobritve NOM, UL
Napajalniki AC 24
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PDUMV32HVNETLX
PDUMV32HVNETLX
Proizvajalci: Tripp Lite
Opis: 7.4KW SINGLE-PHASE SWITCHED PDU
Na zalogi: 116 pcs
Prenesi: PDUMV32HVNETLX.pdf
RFQ
PDUMV30HV2
PDUMV30HV2
Proizvajalci: Tripp Lite
Opis: POWER OUTLET STRIPS
Na zalogi: 259 pcs
Prenesi: PDUMV30HV2.pdf
RFQ
PDUMV30HV
PDUMV30HV
Opis: PDU METERED 208V 240V 30A 6 C19