SRWF5U36
Tripp LiteTripp Lite
SRWF5U36 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SRWF5U36
Proizvajalec / znamka: Tripp Lite
Opis izdelka 5UWALL MNT RACK ENC 43X26X10
Podatkovni listi: 1.SRWF5U36.pdf2.SRWF5U36.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 247 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 247 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SRWF5U36
Številka dela SRWF5U36 Proizvajalec Tripp Lite
Opis 5UWALL MNT RACK ENC 43X26X10 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 247 pcs Podatkovni list 1.SRWF5U36.pdf2.SRWF5U36.pdf
Utež 25 lbs (11.3kg) Prezračevanje Back, Bottom, Front
Tip Cabinet Rack Style Enclosed, Bottom, Front, Sides, Top
Informacije o odpremi Shipped from Digi-Key Serija SmartRack™
Druga imena SRWF5U36-ND
TL2248
Montaža Rails One Pair
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material Metal, Steel
Lastnosti Cable Entry Systems, Locking, Wall Mount Vrata Steel
Mere - Panel 8.750" L x 36.000" H (222.25mm x 914.40mm) Dimenzije - na splošno 9.701" L x 25.598" W x 43.201" H (246.40mm x 650.20mm x 1097.30mm)
natančen opis Metal, Steel Cabinet Rack Enclosed, Bottom, Front, Sides, Top 9.701" L x 25.598" W x 43.201" H (246.40mm x 650.20mm x 1097.30mm) Black Barva Black