SU10KRT3UHV
Tripp LiteTripp Lite
SU10KRT3UHV Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SU10KRT3UHV
Proizvajalec / znamka: Tripp Lite
Opis izdelka UPS 10KVA 9000W W/SOFTWARE
Podatkovni listi: 1.SU10KRT3UHV.pdf2.SU10KRT3UHV.pdf
Status RoHs Se ne uporablja / Se ne uporablja
Stanje zalog 20 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 20 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SU10KRT3UHV
Številka dela SU10KRT3UHV Proizvajalec Tripp Lite
Opis UPS 10KVA 9000W W/SOFTWARE Status svobodnega statusa / RoHS Se ne uporablja / Se ne uporablja
Količina na voljo 20 pcs Podatkovni list 1.SU10KRT3UHV.pdf2.SU10KRT3UHV.pdf
Utež 43 lbs (19.5kg) Napetost - izhod 200V, 208V, 220V, 230V, 240V
Tip Online (Double Conversion) Velikost / dimenzija 26.213" L x 17.500" W (655.80mm x 444.50mm)
Serija Smart Online™ Napajanje - ocenjeno 10kVA / 9000W
Zaščitene medijske črte - Proizvajalec Standardni čas vodenja 2 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Not applicable / Not applicable Višina 5.142" (130.60mm)
Obrazec Rackmount Dolžina kabla -
Konektor - izhod AC Hardwired Konektor - vhod AC Hardwired
Čas varnostnega kopiranja - največja obremenitev 4.3 minutes Aplikacije Network, Single Phase
Napajalniki AC -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SU10VFC-R04250
SU10VFC-R04250
Proizvajalci: KEMET
Opis: CMC 25MH 400MA 2LN TH
Na zalogi: 143143 pcs
Prenesi: SU10VFC-R04250.pdf
RFQ
SU10K
SU10K
Proizvajalci: Tripp Lite
Opis: UPS TRUE ONLN 10KVA 7KW 120-240V
Na zalogi: 5642 pcs
Prenesi: SU10K.pdf
RFQ
SU10VD-20010
SU10VD-20010
Proizvajalci: KEMET
Opis: COMMON MODE CHOKE 10UH 2A 2LN TH
Prenesi: SU10VD-20010.pdf
SU10KRT3U
SU10KRT3U
Proizvajalci: Tripp Lite
Opis: UPS 10KVA 9000W W/SOFTWARE