USUG1000-254J
U.S. SensorU.S. Sensor
USUG1000-254J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: USUG1000-254J
Proizvajalec / znamka: U.S. Sensor
Opis izdelka THERM NTC 250KOHM 3892K DO35
Podatkovni listi: 1.USUG1000-254J.pdf2.USUG1000-254J.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije USUG1000-254J
Številka dela USUG1000-254J Proizvajalec U.S. Sensor
Opis THERM NTC 250KOHM 3892K DO35 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 87272 pcs Podatkovni list 1.USUG1000-254J.pdf2.USUG1000-254J.pdf
Serija USUG Odpornost na Ohms @ 25 ° C 250k
Toleranca odpornosti ±5% Moč - maks 20mW
Pakiranje Bulk Paket / primer DO-204AH, DO-35, Axial
delovna temperatura -40°C ~ 150°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Dolžina - vodilna žica 1.00" (25.40mm)