USUR1000-302G-36
U.S. SensorU.S. Sensor
USUR1000-302G-36 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: USUR1000-302G-36
Proizvajalec / znamka: U.S. Sensor
Opis izdelka THERM NTC 3KOHM 3892K RING LUG
Podatkovni listi: 1.USUR1000-302G-36.pdf2.USUR1000-302G-36.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije USUR1000-302G-36
Številka dela USUR1000-302G-36 Proizvajalec U.S. Sensor
Opis THERM NTC 3KOHM 3892K RING LUG Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4538 pcs Podatkovni list 1.USUR1000-302G-36.pdf2.USUR1000-302G-36.pdf
Serija USUR Odpornost na Ohms @ 25 ° C 3k
Toleranca odpornosti ±2% Moč - maks 20mW
Pakiranje Bulk Paket / primer Ring Lug
Druga imena Q10329490 delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Free Hanging Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Dolžina - vodilna žica 3.00" (76.20mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant