1050QCX4
VCC (Visual Communications Company)VCC (Visual Communications Company)
VCC (Visual Communications Company)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1050QCX4
Proizvajalec / znamka: VCC (Visual Communications Company)
Opis izdelka INDICATOR NEON WHITE PANEL MNT
Podatkovni listi: 1050QCX4.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1050QCX4
Številka dela 1050QCX4 Proizvajalec VCC (Visual Communications Company)
Opis INDICATOR NEON WHITE PANEL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4246 pcs Podatkovni list 1050QCX4.pdf
Valovna dolžina - vrh - Napetost 105 V ~ 125 V
Kotni kot - Tip Neon
Sklop zaključka Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Serija 1050QC
Ocene AC Panel Cutout Oblika Round
Mere izreza plošče 0.50" (12.70mm) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Ocena - Preglednost objektiva -
Stil / velikost objektiva Round with Flat Top Barva objektiva White
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Barva svetilke White
Ingress Protection - Lastnosti -
natančen opis Neon Panel Indicator White 105 V ~ 125 V Round with Flat Top Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Tok -