1090AX4-12V
VCC (Visual Communications Company)VCC (Visual Communications Company)
VCC (Visual Communications Company)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1090AX4-12V
Proizvajalec / znamka: VCC (Visual Communications Company)
Opis izdelka INDICATOR INCAND WHITE PANEL MNT
Podatkovni listi: 1090AX4-12V.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1090AX4-12V
Številka dela 1090AX4-12V Proizvajalec VCC (Visual Communications Company)
Opis INDICATOR INCAND WHITE PANEL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5193 pcs Podatkovni list 1090AX4-12V.pdf
Valovna dolžina - vrh - Napetost 12V
Kotni kot - Tip Incandescent
Sklop zaključka Wire Leads - 4.5" (114.30mm) Serija 1090A
Ocene - Panel Cutout Oblika Round
Mere izreza plošče 0.50" (12.70mm) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Ocena - Preglednost objektiva -
Stil / velikost objektiva Round with Domed Top Barva objektiva -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Barva svetilke White
Ingress Protection - Lastnosti -
natančen opis Incandescent Panel Indicator White 12V Round with Domed Top Wire Leads - 4.5" (114.30mm) Tok -