1508625B3
VCC (Visual Communications Company)VCC (Visual Communications Company)
VCC (Visual Communications Company)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1508625B3
Proizvajalec / znamka: VCC (Visual Communications Company)
Opis izdelka LED SLIDE T2 12V BLUE
Podatkovni listi: 1508625B3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1508625B3
Številka dela 1508625B3 Proizvajalec VCC (Visual Communications Company)
Opis LED SLIDE T2 12V BLUE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4236 pcs Podatkovni list 1508625B3.pdf
Valovna dolžina 470nm Napetost - naprej (Vf) (Typ) 12V
Velikost / dimenzija T- 2 Serija -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Ocena 350mcd
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis LED Lamp Replacement Blue Telephone Slide Standard 12V T- 2
Konfiguracija Single Barva Blue
Lahko zamenjajte žarnice 12PSB Tip baze Telephone Slide Standard
Aplikacije Incandescent Replacements, Indicator Lights
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1508625UY3
1508625UY3
Proizvajalci: VCC (Visual Communications Company)
Opis: LED SLIDE T2 12V YELLOW
Na zalogi: 5829 pcs
Prenesi: 1508625UY3.pdf
RFQ
Proizvajalci: Weidmuller
Opis: TERM BLOCK HDR 7POS 90DEG 5.08MM
Na zalogi: 60042 pcs
Prenesi:
RFQ
Proizvajalci: Phoenix Contact
Opis: CABLE 3POS
Prenesi: 1508420.pdf
Proizvajalci: Weidmuller
Opis: TERM BLOCK HDR 6POS 90DEG 5.08MM
Prenesi:
1508625UR3
1508625UR3
Opis: LED SLIDE T2 12V RED
Prenesi: 1508625UR3.pdf
Proizvajalci: Phoenix Contact
Opis: SENSOR/ACTUATOR CABLE 3POS
Prenesi: 1508459.pdf
Opis: TERM BLOCK HDR 8POS 90DEG 5.08MM
1508635B3
1508635B3
Opis: LED SLIDE T2 24V BLUE
Prenesi: 1508635B3.pdf
1508625UG3
1508625UG3
Opis: LED SLIDE T2 12V GREEN
Prenesi: 1508625UG3.pdf
1508625W3D
1508625W3D
Opis: LED SLIDE T2 12V WHITE DIFFUSED
Prenesi: 1508625W3D.pdf
1508625W3
1508625W3
Opis: LED SLIDE T2 12V WHITE
Prenesi: 1508625W3.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika