2191UX5-12V
VCC (Visual Communications Company)VCC (Visual Communications Company)
VCC (Visual Communications Company)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2191UX5-12V
Proizvajalec / znamka: VCC (Visual Communications Company)
Opis izdelka LED IND LIGHT 12V GREEN
Podatkovni listi: 2191UX5-12V.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 2191UX5-12V
Številka dela 2191UX5-12V Proizvajalec VCC (Visual Communications Company)
Opis LED IND LIGHT 12V GREEN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4156 pcs Podatkovni list 2191UX5-12V.pdf
Valovna dolžina - vrh - Napetost 12V
Kotni kot - Tip LED
Sklop zaključka Wire Leads - 4.6" (116.84mm) Serija 2191U
Ocene - Panel Cutout Oblika Round
Mere izreza plošče 0.31" (7.87mm) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Ocena - Preglednost objektiva -
Stil / velikost objektiva Round with Domed Top Barva objektiva -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Barva svetilke Green
Ingress Protection - Lastnosti -
natančen opis LED Panel Indicator Green 12V Round with Domed Top Wire Leads - 4.6" (116.84mm) Tok -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
2191UX5-6V
2191UX5-6V
Proizvajalci: VCC (Visual Communications Company)
Opis: LED GREEN 6V PNL MNT
Na zalogi: 5283 pcs
Prenesi: 2191UX5-6V.pdf
RFQ
2191UX5-24V
2191UX5-24V
Opis: LED IND LIGHT 24V GREEN