2194AX4-28V
VCC (Visual Communications Company)VCC (Visual Communications Company)
VCC (Visual Communications Company)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2194AX4-28V
Proizvajalec / znamka: VCC (Visual Communications Company)
Opis izdelka LAMP NEON INCAND WHITE PNL MNT
Podatkovni listi: 2194AX4-28V.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 2194AX4-28V
Številka dela 2194AX4-28V Proizvajalec VCC (Visual Communications Company)
Opis LAMP NEON INCAND WHITE PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4586 pcs Podatkovni list 2194AX4-28V.pdf
Valovna dolžina - vrh - Napetost 28V
Kotni kot - Tip Incandescent
Sklop zaključka Wire Leads - 4.6" (116.84mm) Serija 2194A
Ocene - Panel Cutout Oblika Round
Mere izreza plošče 0.31" (7.87mm) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Ocena - Preglednost objektiva -
Stil / velikost objektiva Round with Flat Top Barva objektiva -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Barva svetilke White
Ingress Protection - Lastnosti -
natančen opis Incandescent Panel Indicator White 28V Round with Flat Top Wire Leads - 4.6" (116.84mm) Tok -