2195A4-12V
VCC (Visual Communications Company)VCC (Visual Communications Company)
VCC (Visual Communications Company)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2195A4-12V
Proizvajalec / znamka: VCC (Visual Communications Company)
Opis izdelka INDICATOR NEON WHITE PANEL MNT
Podatkovni listi: 2195A4-12V.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 2195A4-12V
Številka dela 2195A4-12V Proizvajalec VCC (Visual Communications Company)
Opis INDICATOR NEON WHITE PANEL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4991 pcs Podatkovni list 2195A4-12V.pdf
Valovna dolžina - vrh - Napetost 12V
Kotni kot - Tip Incandescent
Sklop zaključka Wire Leads - 4.6" (116.84mm) Serija 2195A
Ocene - Panel Cutout Oblika Round
Mere izreza plošče 0.31" (7.87mm) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Ocena - Preglednost objektiva -
Stil / velikost objektiva Round with Flat Top Barva objektiva -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Barva svetilke White
Ingress Protection - Lastnosti -
natančen opis Incandescent Panel Indicator White 12V Round with Flat Top Wire Leads - 4.6" (116.84mm) Tok -