6839BPEGPL
VCC (Visual Communications Company)VCC (Visual Communications Company)
VCC (Visual Communications Company)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 6839BPEGPL
Proizvajalec / znamka: VCC (Visual Communications Company)
Opis izdelka LAMP INCAND T-1 BI-PIN BASE
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 6839BPEGPL
Številka dela 6839BPEGPL Proizvajalec VCC (Visual Communications Company)
Opis LAMP INCAND T-1 BI-PIN BASE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 101208 pcs Podatkovni list
Serija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis Lamp
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
6839BPE
6839BPE
Proizvajalci: VCC (Visual Communications Company)
Opis: LAMP INCAND T-1 BI-PIN BASE
Na zalogi: 105778 pcs
Prenesi: 6839BPE.pdf
RFQ
683MMR250K
683MMR250K
Proizvajalci: Illinois Capacitor
Opis: CAP FILM 0.068UF 10% 250VDC RAD