FLXR1GTP12
VCC (Visual Communications Company)VCC (Visual Communications Company)
FLXR1GTP12 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FLXR1GTP12
Proizvajalec / znamka: VCC (Visual Communications Company)
Opis izdelka RUGGD FLEX LIGHTPIPE BLK 12" GRN
Podatkovni listi: FLXR1GTP12.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FLXR1GTP12
Številka dela FLXR1GTP12 Proizvajalec VCC (Visual Communications Company)
Opis RUGGD FLEX LIGHTPIPE BLK 12" GRN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 12225 pcs Podatkovni list FLXR1GTP12.pdf
Tip Flexible 12" (304.8mm) Serija FLXR
Tip montaže Panel Mount Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Lens Style Round with Domed Top Velikost objektiva 7.1mm
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Light Pipe Single Green Flexible 12" (304.8mm) Round with Domed Top, 7.1mm Panel Mount