MB400-NFW120
VCC (Visual Communications Company)VCC (Visual Communications Company)
VCC (Visual Communications Company)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MB400-NFW120
Proizvajalec / znamka: VCC (Visual Communications Company)
Opis izdelka LED LAMP T-3 1/4 BAY 120V MINI C
Podatkovni listi: MB400-NFW120.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MB400-NFW120
Številka dela MB400-NFW120 Proizvajalec VCC (Visual Communications Company)
Opis LED LAMP T-3 1/4 BAY 120V MINI C Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5765 pcs Podatkovni list MB400-NFW120.pdf
Serija * Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis LED Lamp Replacement
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MB400-NFW24H
MB400-NFW24H
Proizvajalci: VCC (Visual Communications Company)
Opis: LED LAMP T-3 1/4 BAY 24V MINI CW
Na zalogi: 6368 pcs
Prenesi: MB400-NFW24H.pdf
RFQ
MB400-NFW120-4CL2
MB400-NFW120-4CL2
Opis: LED LAMP T-3 1/4 BAY 120V MINI C
Na zalogi: 3572 pcs
Prenesi:
RFQ
MB400-NFR6H
MB400-NFR6H
Opis: LED LAMP T-3 1/4 BAY 6V MINI RED
Prenesi: MB400-NFR6H.pdf
MB400-NFW120-4CL2-BP
MB400-NFW120-4CL2-BP