VAOB-10GADE2-C
VCC (Visual Communications Company)VCC (Visual Communications Company)
VCC (Visual Communications Company)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VAOB-10GADE2-C
Proizvajalec / znamka: VCC (Visual Communications Company)
Opis izdelka LED GREEN/RED DIFFUSED T/H
Podatkovni listi: VAOB-10GADE2-C.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VAOB-10GADE2-C
Številka dela VAOB-10GADE2-C Proizvajalec VCC (Visual Communications Company)
Opis LED GREEN/RED DIFFUSED T/H Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 245486 pcs Podatkovni list VAOB-10GADE2-C.pdf
Valovna dolžina - vrh - Valovna dolžina - prevladujoča 570nm Green, 640nm Red
Napetost - naprej (Vf) (Typ) 2V Green, 2.1V Red Kotni kot -
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija -
Serija - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2 (1 Year) Millicandela Ocena 80mcd Green, 100mcd Red
Preglednost objektiva Diffused Stil / velikost objektiva Round with Domed Top, 10.00mm
Barva objektiva - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina (maks.) 13.65mm Lastnosti -
natančen opis Green, Red 570nm Green, 640nm Red LED Indication - Discrete 2V Green, 2.1V Red Radial Tok - preskus 20mA Green, 20mA Red