VAOL-10GRE4
VCC (Visual Communications Company)VCC (Visual Communications Company)
VCC (Visual Communications Company)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VAOL-10GRE4
Proizvajalec / znamka: VCC (Visual Communications Company)
Opis izdelka LED RED CLEAR T/H
Podatkovni listi: VAOL-10GRE4.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VAOL-10GRE4
Številka dela VAOL-10GRE4 Proizvajalec VCC (Visual Communications Company)
Opis LED RED CLEAR T/H Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 330175 pcs Podatkovni list VAOL-10GRE4.pdf
Valovna dolžina - vrh 630nm Valovna dolžina - prevladujoča 623nm
Napetost - naprej (Vf) (Typ) 2V Kotni kot -
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija -
Serija - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2 (1 Year) Millicandela Ocena 2500mcd
Preglednost objektiva Clear Stil / velikost objektiva Round with Domed Top, 10.00mm
Barva objektiva Colorless Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina (maks.) 13.00mm Lastnosti -
natančen opis Red 623nm LED Indication - Discrete 2V Radial Tok - preskus 20mA