90100002-1SW
Vector Electronics & Technology, Inc.Vector Electronics & Technology, Inc.
Vector Electronics & Technology, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 90100002-1SW
Proizvajalec / znamka: Vector Electronics & Technology, Inc.
Opis izdelka EJECTOR BOTTOM FOR 3U CARDS
Podatkovni listi:
Status RoHs Svinec brez oprostitve / RoHS, ki je skladen z oprostitvijo
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 90100002-1SW
Številka dela 90100002-1SW Proizvajalec Vector Electronics & Technology, Inc.
Količina na voljo 8082 pcs Podatkovni list
Serija VectorPak™ Proizvajalec Standardni čas vodenja 2 Weeks
Vrsta pripomočka Ejector
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
90100RK
90100RK
Proizvajalci: Aeroflex (MACOM Technology Solutions)
Opis: CAP SILICON 100PF 10% 50V SMD
Na zalogi: 29577 pcs
Prenesi: 90100RK.pdf
RFQ
90101-AS
90101-AS
Proizvajalci: Preci-Dip
Opis: SPRING LOAD CONT SLD CUP
Na zalogi: 120180 pcs
Prenesi: 90101-AS.pdf
RFQ
9010-50-SS
9010-50-SS
Proizvajalci: RAF
Opis: ROUND SPACER STAINLESS STEEL 1"
Prenesi:
Proizvajalci: RAF
Prenesi:
Proizvajalci: Vector Electronics & Technology, Inc.
Opis: KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
Prenesi: 90100016.pdf
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: TOOL HAND CRIMPER 20AWG SIDE
Na zalogi: 17 pcs
Prenesi: 90101-3.pdf
Opis: EJECTOR BOTTOM FOR 3U CARDS
9010-62-B-12
9010-62-B-12
Opis: ROUND SPACER BRASS 1"
Opis: HNDLE,INJ/EJE,BOT,BLK,TYPE VII,0
Opis: HNDLE,INJ/EJE,TOP,BLK,TYPE VII,0
9010-50-S-12
9010-50-S-12
Opis: ROUND SPACER STEEL 1"
Opis: ROUND SPACER STEEL 1"
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika