CCA13S-16/90
Vector Electronics & Technology, Inc.Vector Electronics & Technology, Inc.
Vector Electronics & Technology, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CCA13S-16/90
Proizvajalec / znamka: Vector Electronics & Technology, Inc.
Opis izdelka CARD RACK EIA W/BACKPLN 16POS
Podatkovni listi: CCA13S-16/90.pdf
Status RoHs Se ne uporablja / Se ne uporablja
Stanje zalog 279 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 279 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CCA13S-16/90
Številka dela CCA13S-16/90 Proizvajalec Vector Electronics & Technology, Inc.
Opis CARD RACK EIA W/BACKPLN 16POS Status svobodnega statusa / RoHS Se ne uporablja / Se ne uporablja
Količina na voljo 279 pcs Podatkovni list CCA13S-16/90.pdf
Tip Assembled Subracks with Card Guides Velikost / dimenzija 9.000" L x 19.000" W (228.60mm x 482.60mm)
Serija VectorPak™ CCA Druga imena CCA13S-16/90-ND
V2104
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Material Aluminum
Višina 3U = 5.250" (133.35mm) Način vodenja Card Guide
natančen opis Aluminum Assembled Subracks with Card Guides 3U = 5.250" (133.35mm) Razpon velikosti kartice 2.500" ~ 4.500" H x 6.500" L (63.50mm ~ 114.30mm x 165.10mm)