CCK19M/90
Vector Electronics & Technology, Inc.Vector Electronics & Technology, Inc.
Vector Electronics & Technology, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CCK19M/90
Proizvajalec / znamka: Vector Electronics & Technology, Inc.
Opis izdelka CARD RACK KIT 7UX19X15.75 METAL
Podatkovni listi: CCK19M/90.pdf
Status RoHs Se ne uporablja / Se ne uporablja
Stanje zalog 312 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 312 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CCK19M/90
Številka dela CCK19M/90 Proizvajalec Vector Electronics & Technology, Inc.
Količina na voljo 312 pcs Podatkovni list CCK19M/90.pdf
Tip Subrack Kit Velikost / dimenzija 15.750" L x 19.000" W (400.05mm x 482.60mm)
Serija VectorPak™ CCK Material Aluminum
Višina 7U = 12.250" (311.15mm) Način vodenja Card Guide
natančen opis Aluminum Subrack Kit 7U = 12.250" (311.15mm) Razpon velikosti kartice 11.500" H x 13.500" L (292.10mm x 342.90mm)