CG1-220U/12
Vector Electronics & Technology, Inc.Vector Electronics & Technology, Inc.
Vector Electronics & Technology, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CG1-220U/12
Proizvajalec / znamka: Vector Electronics & Technology, Inc.
Opis izdelka CARD GUIDE 220MM,ANOD
Podatkovni listi:
Status RoHs Se ne uporablja / Se ne uporablja
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CG1-220U/12
Številka dela CG1-220U/12 Proizvajalec Vector Electronics & Technology, Inc.
Opis CARD GUIDE 220MM,ANOD Status svobodnega statusa / RoHS Se ne uporablja / Se ne uporablja
Količina na voljo 1276 pcs Podatkovni list
Serija VectorPak™ Proizvajalec Standardni čas vodenja 2 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Not applicable / Not applicable Za uporabo s / sorodnimi izdelki 0.062" (1.57mm) Cards
Vrsta pripomočka Nylon, Spring Mount, 8.661" (220.00m)