CG3-280U/12
Vector Electronics & Technology, Inc.Vector Electronics & Technology, Inc.
CG3-280U/12 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CG3-280U/12
Proizvajalec / znamka: Vector Electronics & Technology, Inc.
Opis izdelka CARD GUIDE 280MM 12PCS
Podatkovni listi: CG3-280U/12.pdf
Status RoHs Se ne uporablja / Se ne uporablja
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CG3-280U/12
Številka dela CG3-280U/12 Proizvajalec Vector Electronics & Technology, Inc.
Opis CARD GUIDE 280MM 12PCS Status svobodnega statusa / RoHS Se ne uporablja / Se ne uporablja
Količina na voljo 2337 pcs Podatkovni list CG3-280U/12.pdf
Serija VectorPak™ Druga imena CG3-280U/12-ND
V2073
Za uporabo s / sorodnimi izdelki 0.062 ~ 0.090" (1.57 ~ 2.29mm) Cards Vrsta pripomočka Polycarbonate, Snap-In Mount, 11.024" (280.00mm)